آهنگ جدید سینا پارسیان به نام «انتها»

بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما

آهنگ جدید سینا پارسیان به نام «انتها»

بازدید: 23

متن آهنگ سینا پارسیان انتها

آﺳﻤﻮن داره ﻣﻴﻮﻓﺘﻪ ﻧﺮدﺑﻮن داره ﻣﻴﻮﻓﺘﻪ

ﻛﻒ ﻓﻨﺠﻮن ﺗﻪ ﻓﺎﻟﻢ رد ﺧﻮن داره ﻣﻴﻮﻓﺘﻪ

ﻣﻦ ﺑﺪون ﺗﻮ ﻫﻤﻴﻨﻢ ﻟﺎﺷﻪ ی اﺑﺮ رو زﻣﻴﻨﻢ

ﺑﻌﺪ ﺗﻮ روزی ﻳﻪ ﻧﻘﻄﻪ از ﻳﻪ ﻧﻮن داره ﻣﻴﻮﻓﺘﻪ

ﻧﻮن ﻣﻦ ﺑﺮﻳﺪه ﺑﻰ ﺗﻮ ﺑﻪ ﻟﺒﻢ رﺳﻴﺪه ﺑﻰ ﺗﻮ

ﻫﻴﭻ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻰ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺷﻬﺮ دﻳﮕﻪ ﺧﻄ ﻧﻤﻴﺪه ﺑﻰ ﺗﻮ

ﺧﻴﻠﻰ از دﻟﻢ ﻧﻤﻮﻧﺪه ﺧﺎﻛﻰ از ﮔﻠﻢ ﻧﻤﻮﻧﺪه

ﻧﻮک ﻧﺮدﺑﻮن ﺑﻐﻀﻢ ﺑﻪ ﮔﻠﻮم رﺳﻴﺪه ﺑﻰ ﺗﻮ

اﻧﺘﻬﺎی آﺧﺮﻳﻦ ﻛﻮﭼﻪ ی ﻗﻠﺐ ﻣﻦ ﻫﻨﻮزم ﺧﻮﻧﻪ داری

ﻣﻦ ﻛﻪ ﺧﺎﻛﻰ ﺷﺪه اﺑﺮم ﺗﻮ ﺑﺒﺎر اﮔﻪ دل دﻳﻮوﻧﻪ داری

 

دﻳﮕﻪ ﭼﻰ ﻫﺴﺖ ﺗﻪ اﻳﻦ ﻓﻨﺠﻮن ﺧﻮن ﺑﻪ دل ﺷﺪه

ﺷﻬﺮ ﺑﻌﺪ ﺳﻴﻠﻰ ﻛﻪ ﻋﺮوس آب و ﮔﻞ ﺷﺪه

ﺗﻮ ﺗﻮی ﺷﻠﻮﻏﻰ دردای ﻣﻦ ﻏﻴﺒﺖ زد

ﻃﻔﻠﻜﻰ ﺧﻮدم ﻛﻪ دﺳﺘﺎم ﺗﻮ ﺷﻠﻮﻏﻰ ول ﺷﺪه

اﻧﺘﻬﺎی آﺧﺮﻳﻦ ﻛﻮﭼﻪ ی ﻗﻠﺐ ﻣﻦ ﻫﻨﻮزم ﺧﻮﻧﻪ داری

ﻣﻦ ﻛﻪ ﺧﺎﻛﻰ ﺷﺪه اﺑﺮم ﺗﻮ ﺑﺒﺎر اﮔﻪ دل دﻳﻮوﻧﻪ داری

 

 آهنگ جدید سینا پارسیان به نام «انتها»

می پسندم نمی پسندم

این مطلب در تاریخ: جمعه 22 دی 1402 ساعت: 3:40 منتشر شده است
نظرات()

آموزش نصب IIS تصویری : راه اندازی وب سایت در IIS بصورت گام به گام

بازدید: 22

خوب شاید سئوال کنید که چرا IIS ؟ خوب برای اینکه شما برای اینکه بتوانید وب سایت خود را در معرض استفاده دیگران قرار بدهید حتما نیاز به یک وب سرور دارید و در صورتیکه از ویندوز استفاده می کنید بهترین راهکار استفاده از IIS است .IIS در ویندوز سرور 2008 نسبت به نسخه های قبلی خود که 5 و 6 بودند بسیار تفاوت کرده است و امکانات زیادی منجمله امکانات امنیتی به آن اضافه شده است .این نسخه جدیدی طوری است که به نظر می رسد مایکروسافت توانسته در رقابت با Apache که یک وب سرور قدرتمند لینوکسی است گوی رقابت را بدست بگیرد و از نظر سرعت و کارایی از آن جلو بیافتد. مایکروسافت با قرار دادن چندین امکان و قابلیت جدید به IIS قدم بزرگی در راه پیشرفت وب سرور خود انجام داد که به سه نوع از این قابلیت ها اشاره می کنیم :  آموزش نصب IIS

    ساختار ماژولار : در نسخه های قبلی IIS یا همه چیز باید با هم نصب می شد و یا هیچی نصب نمی شد ، اما در نسخه 7 شما میتوانید فقط ماژول هایی را که مورد نیازتان هستند را انتخاب و نصب کنید و اینکار میتواند لود سیستم و کارایی آن را تا حد زیادی افزایش دهد .

    رابط مدیریتی جدید: IIS 7 رابط کاربری مدیریتی کاملا متفاوتی با نسخه های قبلی دارد که مدیریت هر وب سایت بصورت جداگانه را بسیار راحتتر کرده است و شما می توانید تنظیمات هر وب سایت را براحتی و بودن نیاز به اعمال تغییرات در وب سایت ها دیگر انجام دهید . همچنین در این نسخه شما این قابلیت را دارید که بتوانید تمامی وب سایت ها را بصورت یکجا توسط یک فایل متنی تنظیمات ویرایش کنید .یادگیری دوره آموزش نتورک پلاس به عنوان یک مکمل توصیه می شود

    وظایف به اشتراک گذاشته شده با مالکان وب سایت ها : اگر سرور شما میزبان چندین وب سایت است ، شما میتوانید براحتی با استفاده از قابلیت delegation سرور وظایف را برای برنامه نویسان و یا مدیران وب سایت ها تقسیم کنید ، بدون اینکه دخالتی در کار بکدیگر داشته باشند .

 

آموزش نصب IIS

 

در این مقاله قصد داریم که موارد اولیه نصب و راه اندازی IIS و اعمال تنظیمات اولیه و همچنین راه اندازی یک وب سایت استاتیک ساده را برای شما توضیح دهیم. پیشفرض در نظر میگیریم که شما ویندوز سرور 2008 را نصب کرده اید و از ادامه مسیر به توضیح نصب می پردازیم .

 

آموزش نصب IIS نسخه 7 بر روی ویندوز سرور

 

1- از منوی start گزینه Administrative Tools و بعد Server Manager را انتخاب کنید .

 

2- در Server Manager و در قسمت Scroll ---- Roles Summary را بیابید و بعد Add Roles را کلیک کنید .

 

آموزش نصب IIS

 

3- ویزارد Add Roles شروع به فعالیت می کند و در اول کار به شما می گوید که برای Administrator یک رمز قوی انتخاب کنید ، برای کارت شبکه خود IP ثابت یا استاتیک تعریف کنید و سیستم عامل خود را نیز بروز نگه دارید و بسته های امنیتی را نصب کنید ( اینها پیشنهاد هستند و الزامی برای بعضی از آنها نیست ) .

 

4- کلید Next را بزنید تا به صفحه Add Server Roles بروید ، بر روی Web Server) IIS) علامت یا تیک زده و بعد گزینه Next را بزنید .

 

آموزش نصب IIS

 

5- در صفحه بعد شما یک سری اطلاعات در خصوص IIS نصب شده و همچنین تعدادی لینک یا آدرس برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر را مشاهده خواهید کرد . دکمه Next را بزنید .

 

آموزش نصب IIS

 

6- صفحه بعدی صفحه Select Role Services است ، این صفحه بسیار مهم است چرا که به شما امکان انتخاب سرویس های مورد نظر خودتان را که برای این کار مد نظر دارید را می دهد . وقتی در این قسمت بر روی هر ماژول کلیک می کنید اطلاعاتی در خصوص آن ماژول را در گوشه سمت راست صفحه مشاهده خواهید کرد . برای مثال ما از ماژول های زیر استفاده می کنیم :

آموزش نصب IIS

 

    Static Content : این قابلیت را به وب سرور می دهد که بتواند صفحه های استاتیک وب مانند صفحات HTML و همچنین تصاویر را منتشر کند .با استفاده از این قابلیت می توایند فایل هایی را که می خواهید کاربران به هنگام اتصال به سرور به آنها دسترسی داشته باشند را سرویس دهی کنید.

    Default Document : به شما این اجازه را می دهد تا در صورتیکه کاربران در URL فایلی را تعریف نکرده باشند شما تنظیم کنید که یک فایل بازگشتی پیشفرض از طریق وب سرور ایجاد شود ، Default Document ها به کاربران اجازه می دهند که به آسانی و راحتتر از همیشه به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند .

    HTTP Errors : به شما این اجازه را می دهد که برای صفحه های خطا یا Error Pages که برای کاربران به هنگام ایجاد خطا نمایش داده می شود را مدیریت کرده و صفخات و پیام ها دلخواه خود را در آنها ایجاد کنید . با اینکار شما می توانید در هنگام بروز خطا در سرور یا حتی نرم افزار تحت وب خود کاربران خود را به خوبی مدیریت و نگهداری کنید .همیشه در این مواقع ایمیلی را در اختیار کاربران قرار دهید تا بتوانند با مدیران وب سایت در تماس باشند و مشکلات را با آنها در میان بگذارند .

    HTTP Redirection : به شما این قابلیت را می دهد که در خواست های کاربران را به صفحه مورد نظر خودتان redirect کنید . زمانی از این قابلیت استفاده کنید که می خواهید کاربر درخواست خود را از مسیری که شروع کرده به مسیری که شما می خواهد هدایت شود . در مواقعی که شما قصد انجام تعمیرات بر روی وب سایت را دارید و یا اسم وب سایت شما طولانی است و برای کاربر نوشتن آن دشوار است و یا اینکه می خواهید کاربرانتان را به یک آدرس ایمن مثل https هدایت کنید این قابلیت بسیار می تواند مفید باشد .

    HTTP Logging : امکان log برداری از فعالیت های این وب سرور را به شما می دهد . وقتی رویدادی در سیستم مربوط به وب سرور IIS رخ می دهد ، سرور به سرویس logging دستور می دهد تا مشخصات مربوط به آن log را در فایلی ذخیره کند تا برای بررسی در مراحل بعدی مورد استفاده قرار بگیرد. اینگونه log ها با log های معمولی سیستم تفاوت خاصی ندارند فقط تفاوت در اینجاست که خاص وب سرور طراحی شده اند . آموزش لینوکس به عنوان یک مکمل توصیه می شود

    Request Filtering : تمامی درخواست هایی که به سرور ارسال می شوند را بررسی کرده و با توجه به قوانین یا rule هایی که مدیر وب سرور تعیین کرده است می تواند بر روی آنها ف ی ل ت ری ن گ اعمال کند . بسیاری از حملات خطرناکی که به وب سرورها انجام می شود ویژگیهای مشخصی دارند ، مثلا طول URL یا درخواست بسیار بزرگ است و یا اینگه درخواست حاوی کدهای تخریبی است و امثال اینها ، با استفاده از این قابلیت میتوانید اینگونه حملات را شناسایی و از طریق این ماژول بصورت خودکار از بروز مشکل جلوگیری کنید .

    IIS Management Console : کنسول مدیریتی IIS در حقیقت یک رابط کاربری برای برقراری ارتباط گرافیکی با محیط مدیریتی IIS است که تمام تنظیمات مدیریتی از این طریق انجام می شود . شما می توایند با استفاده از IIS Management Console مدیریت وب سایت هایی را که هم بصورت local و هم بصورت remote در جای دیگری بر روی وب سرور IIS نسخه 7 قرار دارند را مدیریت کنید . برای مدیریت FTP و SMTP شما باید IIS Management Console نیخه 6 را نصب کنید .

 

 

7-کلید Next را بزنید تا به صفحه Confirm Installation Selection بروید و تنظیمات نهایی خود را برای نصب تایید کنید .

 

8- کلید Install را بزنید و پروسه نصب را آغاز کنید .

 

آموزش نصب IIS

 

9-بعد از اینکه فرآیند نصب به اتمام رسید صفحه Installation Results را مشاهده خواهید کرد ، کلید close را برای اتمام فرآیند نصب بزنید.

 

10-در پنجره Server Manager و در قسمت Roles Summary شما باید الان IIS Web Server را مشاهده کنید .

 

آموزش نصب IIS

 

11- خوب بریم سراغ نصب وب سایت : از منوی start به قسمت administrative tools و قسمت Internet Information Service (IIS) Manager بروید و بر روی آن کلیک کنید .

 

12- وقتی کنسول مدیریتی IIS باز شد ، قسمت web server را باز کنید و بعد از آن پوشه sites را باز کنید . بر روی پوشه sites راست کلید کرده و گزینه Add Web Site را بزنید .

 

آموزش نصب IIS

 

13- در قسمت Add Website یک سری تنظیمات مقدماتی برای استفاده از وب سایت استاتیک داریم که با هم مشاهده می کنیم :

 

آموزش نصب IIS | راه اندازی وب سایت در IIS

 

    Site Name : اسم وب سایت شما یا همان اسم دامنه یا دامین شما است ، مثلا http://www.tosinso.com

    Physical Path : مسیر فیزیکی قرار گرفتن فایل های مربوط به وب سایت را مشخص می کند ، اگر این مسیر هنوز ایجاد نشده است از همین کنسول میتواندی آنرا ایجاد کنید و فایل های مربوط به وب سایت را در آن قرار دهید .

    Type : اگر سایت شما از سیستم ایمنی SSL استفاده می کند در این قسمت باید تعیین شود که SSL دارد یا نه .

    IP Address : از لیست باز شونده آدرس IP مورد نظر خودتان برای وب سایت را تعیین کنید و در صورتیکه مطمئن نیستید گزینه All Unassigned را بزنید تا تنظیمات پیشفرض ملاک قرار بگیرند.

    Domain Names : اگر می خواهید وب سایت شما به نام های دیگر هم پاسخگو باشد و به آنها جواب دهد می توانید آنها را تعیین کنید .

 

خوب الآن وب سرور شما اماده فعالیت است و کافیست که فایل های مربوط به وب سایت خود را در قسمتی که در Physical Path تعیین شده قرار داده و فایل اصلی را با عنوان index.html در آن قرار دهید و براحتی می توایند با استفاده از آدرس IP تخصیص داده شده و یا نام دامنه به آن دسترسی داشته باشد ، امیدوارم مفید بوده باشه ، هر سئوالی یا ابهامی بود حتما مطرح کنید.

می پسندم نمی پسندم

این مطلب در تاریخ: پنج شنبه 14 دی 1402 ساعت: 7:9 منتشر شده است
نظرات()

چاپگرهای جوهر افشان اپسون

بازدید: 9677


پرینترهای جوهرافشان اپسون از جمله بهترین محصولات موجود در بازار هستند که در محیط های مختلف، برای مصارف مختلف قابل استفاده هستند و البته ویژگی های فنی و طراحی منحصر به فردی دارند.

این چاپگرها از یک کارتریج در ساختار خود برای چاپ تصاویر و متون استفاده می کنند.

معمولاً تصاویر و متون بر روی چاپگرهای جوهرافشان با وضوح و کیفیت های مختلف چاپ می شوند که معمولاً از 90 رنگ و 90 جوهر سیاه استفاده می کنند.

حقوق چاپ برای مدل های مختلف محصول متفاوت است.

به طور معمول، پرینتر جوهر افشان اپسون که از کارتریج های با کیفیت بالاتر استفاده می کنند، می توانند تصاویر با وضوح بالاتر را چاپ کنند.

حداکثر سرعت چاپ رنگی یا سیاه و سفید صفحات در دستگاه جوهرافشان 16 صفحه در دقیقه است.

اگرچه این عدد در پرینترهای لیزری بسیار بیشتر است، اما قیمت پایین این پرینترها باعث افزایش فروش آنها شده است.

ویژگی های چاپگر جوهرافشان اپسون

از ویژگی های چاپگرهای جوهرافشان می توان به کیفیت بالای این محصولات در چاپ تصاویر رنگی اشاره کرد.

به دلیل این ویژگی، توسط شرکت های مهندسی که به کیفیت چاپ یا تصویر نیاز دارند، استفاده شده است.

این چاپگرهای جوهر افشان کوچک و ساده هستند که می توانند در مهندسی فضا برای نصب برخی تجهیزات و خانه ای با فضای زندگی کوچک کار کنند.

سطح بسیار کوچک دستگاه جابجایی و حمل و نقل آن را در محیط کار بسیار آسان می کند.

یکی از ویژگی های چاپگرهای جوهرافشان که مشتریان را به سمت خرید این محصولات جذب و ترغیب کرده است، پشتیبانی آنها از فرمت های مختلف کاغذ است.

همچنین مدل های مختلف چاپگرهای جوهرافشان از انواع کاغذ مانند کاغذ گلاسه، آرت و پارچه چاپ عکس پشتیبانی می کنند.

امکان چاپ تصاویر بر روی سی دی در برخی از مدل های چاپگر جوهرافشان، چاپ تصاویر مورد نظر کاربران را در این دستگاه ها آسان می کند.

هنگام استفاده از برخی از مدل های چاپگرهای موجود در بازار، باید زمان گرم شدن و آماده سازی دستگاه برای چاپ را در نظر گرفت.

در پرینترهای جوهرافشان اپسون این نقطه ضعف به خوبی پوشش داده شده و به محض روشن شدن می توان از این چاپگرها استفاده کرد.

وسایل ارتباطی

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام خرید پرینترهای جوهرافشان باید در نظر گرفته شود، توانایی محصول در برقراری ارتباط با تجهیزات جانبی مختلف مانند کامپیوتر است.

تمامی مدل های چاپگر جوهرافشان اپسون دارای پورت های USB داخلی برای ارتباط آسان هستند.

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از گوشی های هوشمند، فناوری های جدیدی در ساخت سایر دستگاه ها و تجهیزات نیز به کار گرفته شده است تا بتوان از طریق گوشی های هوشمند با این دستگاه ها ارتباط برقرار کرد.

برخی از انواع پرینترهای جوهرافشان اپسون مجهز به وای فای هستند، بنابراین کاربران می توانند به راحتی از طریق تلفن همراه خود به این دستگاه متصل شده و هر فایلی را روی آن چاپ کنند.

از دیگر ویژگی های مهم چاپگرهای جوهرافشان اپسون آوافرهنگ برای چاپ عکس و اسناد می توان به کیفیت رنگ بالا و قابلیت مناسب تر محصول در ترکیب رنگ اشاره کرد.

اگرچه قیمت پرینترهای جوهرافشان اپسون کمتر از پرینترهای لیزری است، اما هزینه خرید کارتریج بسیاری از مصرف کنندگان را به سمت خرید پرینترهای لیزری سوق می دهد.

تعمیر پرینترهای جوهرافشان اپسون

در برخی موارد، این چاپگرها نیز مانند سایر محصولات ممکن است در قسمت های مختلف با مشکل مواجه شوند.

با توجه به ساخت این نوع چاپگرها، در صورت خرابی و از دست دادن عملکرد بهتر است برای تعمیر و یا تعویض قطعات این دستگاه به یک مرکز مطمئن مراجعه کنید.

استفاده از صنعتگران مجرب و ماهر که با انواع پرینترهای جوهرافشان اپسون آشنایی کامل دارند می تواند در تعمیر دستگاه بسیار موثر باشد.

در صورت تعویض قطعات اصلی این دستگاه با قطعات ثانویه و غیر اصل موجود در بازار، پس از مدتی دستگاه عملکرد خود را از دست می دهد و یا آسیب جدی می بیند.

ما در مرکز نمایندگی اپسون سعی کرده ایم خدمات پس از فروش استثنایی در این زمینه به مشتریان خود ارائه دهیم.

مدل های مختلف در پرینترهای جوهرافشان

به غیر از اپسون، سایر شرکت های چاپگر معروف دنیا با تولید انواع چاپگر با جدیدترین ویژگی های روز دنیا در تمامی سازمان ها، شرکت ها و ادارات سعی در رفع نیازهای مختلف مشتریان داشته اند.

چاپگرهای جوهرافشان نیز در مدل های مختلفی ساخته و روانه بازار می شوند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند.

این تنوع به کاربران اجازه می دهد تا چاپگرهای جوهرافشان اپسون را با توجه به نیاز و محیط خود خریداری کنند.

از مدل های اصلی اپسون در این زمینه می توان به چاپگرهای جوهرافشان L805، L1800، L120 اشاره کرد.

می پسندم نمی پسندم

این مطلب در تاریخ: چهار شنبه 6 دی 1402 ساعت: 15:25 منتشر شده است
نظرات()

ورود کاربران

نام کاربری
رمز عبور

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری

تبلیغات

متن

چت باکس


نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

پشتيباني آنلاين

پشتيباني آنلاين

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 47
کل نظرات کل نظرات : 0
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 0

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 510
بازدید دیروز بازدید دیروز : 371
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 51
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 37
آي پي امروز آي پي امروز : 170
آي پي ديروز آي پي ديروز : 124
بازدید هفته بازدید هفته : 1487
بازدید ماه بازدید ماه : 12310
بازدید سال بازدید سال : 26583
بازدید کلی بازدید کلی : 233206

اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی آی پی : 3.237.34.21
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
تاریخ امروز امروز :

درباره ما

به وبلاگ من خوش آمدید

تبادل لینک هوشمند

تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان سیستم 24 و آدرس system24.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.


خبرنامه

براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود